V zásade nemáte priveľa možností, najmä ak chcete sťahovať titulky v českom a slovenskom jazyku.

Spoliehať sa na to, že Media Player Classic, alebo napríklad MX Player pre Android nájde titulky k vašim filmom a seriálom, asi nebude najschodnejšia cesta. Takisto je treba počítať, že niektoré servery k titulkom budú blokované. V niektorých krajinách je tomu tak a vláda nesúhlasí so servermi na sťahovanie titulkov.

Jedným z najznámejších webov je server Titulky.com, ktorý ponúka vyhľadávanie priamo na svojom webe a ak ho chcete používať častejšie, je vhodné sa tu zaregistrovať.

Titulky síce môžete sťahovať, no nie hromadne pre celé série ale iba epizódy a pred každým stiahnutím budete musieť počkať stanovený časový limit. Existuje registrácia zadarmo a prémiová. Je tu viac možností predplatného, ročné stojí 10,70 eur a získate ním 3 mesiace zadarmo.

Podobná situácia sa týka aj serveru OpenSubtitles.org, ktorý máte možnosť používať zadarmo a v platenej VIP verzii za 10 eur ročne. Limity bezplatnej verzie sú podobné ako pri vyššie uvedenom servery.

Titulky k filmom nájdete aj na webe MojeTitulky.com. Tu je zaujímavosťou prehrávanie titulkov priamo v okne prehliadača. Scenár využitia budete musieť nájsť sami, registrácia na tento web je zadarmo.

Prečítajte si aj:

Titulky k filmom budú blokované. Ďalší web je na čiernej listine.

Značky:

Michal Reiter

Michal Reiter
Publikujem o dianí na internete, súkromí, bezpečnosti a testujem notebooky, smartfóny, audio produkty a ďalšie gadgety.